Medewerkers

  Alle medewerkers van Reggesteyn

Akkerman, N. (dhr)
AKK
Groepsdocent pro
Mentor
Stage- coördinator pro
Akyuz, J. (dhr)
AKY
Duits
Algera, M. (mw)
ALG
Nederlands
Altena-Bruggink, F. (mw)
Assistent facilitaire zaken
Annink, G.J.C. (mw)
ANN
Wiskunde
Pré-havo module
Baak, A. (dhr)
Directeur a.i.
Directeur a.i. vestiging Rijssen
Baan - van den Berg, I.G.J. (mw)
IBA
Nederlands
Baan-Ligtenberg, G. (mw)
GBA
Groepsdocent pro
Mentor
Stagebegeleider
Bartels, G.G. (mw)
BTS
Wiskunde
Beltman-Vagevuur, W.M.T. (mw)
BLT
Mens & maatschappij
Geschiedenis
Aardrijkskunde
Berends, H.A. (dhr)
BER
Natuur- en scheikunde
Leerlingbegeleider
Berentschot, M. (dhr)
MBE
Praktijkonderwijs techniek en timmeren
Arbeidstraining ATC timmeren
Mentor en stagebegeleider klas RP-BT
Berentschot-Raamsman, T.M. (mw)
BSN
Zorg & welzijn breed
Besselink, B.B.M. (dhr)
BSL
Natuurkunde
Blom, G.M. (dhr)
BLM
Bewegingsonderwijs
Bonsink, W. (dhr)
BSK
Bewegingsonderwijs
Boshoeve, D.R. (dhr)
Leerlingbegeleider
Boven, F. (dhr. drs.)
BOV
Latijn
Grieks
Braaksma, E. (Dhr. drs.)
EBR
Filosofie
Maatschappij-wetenschappen
Bremmer, B.H. (dhr)
Remedial teacher
Algemeen vormend onderwijs- ondersteunend godsdienst
Maatschappijleer
Brinke-Dommerholt, J.M. ten (mw)
Decaan Gymnasium, atheneum en havo en vmbo
Decaan vmbo
Brinksma, J. (dhr)
BMA
Bewegingsonderwijs
Broeks, J.A.G. (dhr)
BRS
Bewegingsonderwijs
Bronkhorst, W. (mw. M.A.)
BRO
Filosofie
Brug, W.P. van (mw)
BRG
Engels
Buchert, J. (mw)
JBU
Biologie
Buist, L.D. (mw)
BUI
Geschiedenis
Bunk, G. (mw)
BUN
Zorg en welzijn
Bökkerink-Nijssen, J.W.E. (mw)
BKK
Frans
Leerlingbegeleider
Camphens, J.B. (dhr)
CAM
Muziek
Campmans, J. (mw)
CMP
Geschiedenis
Aardrijkskunde
Cappellen van Walsum, D.P. van (dhr)
CAP
Engels
Chapelier, L. (dhr)
CHA
Informatica
Coenen, T.J.M. (dhr, dr.)
COE
Wiskunde
Cress-Tijhuis, M.W. (mw)
CRS
Scheikunde
Dannenberg-Borghuis, J. (mw)
Technische onderwijsassistent
Derks, E. (mw)
DRK
Engels
Dogan, J. (mw)
DOG
Economie
Donker, H.A. (dhr)
DNK
Godsdienst
Doornbos-Jansen, L. (mw)
LDO
Nederlands
Draaijer, J. (dhr)
Manager facilitaire organisatie (nieuwbouw)
Duenk-Sloetjes, J.H. (dhr)
DUE
Geschiedenis
Eden-Bakker, G. van (mw)
EDN
Mens & beroep-zorg & welzijn
Biologie
Egberink, A.G.H. (dhr)
EGB
Geschiedenis
Eshuis, B.W. (dhr)
EHS
Mens & beroep
Diensten & producten
Maatschappijleer
Fennema, A. (dhr)
FEN
wiskunde, rekenen, dienstverlening & producten
G.H.J Nijsink-Boeve
MNS
Aardrijkskunde
Galen, P. van (mw)
GLN
Natuur- en scheikunde
Geuzendam, J.T. (dhr)
GEU
Technator Technasium
Groeneveld, M.B. (dhr)
GRO
Nederlands
Algemeen vormend onderwijs-ondersteunend onderwijs
Groenewegen, D. (dhr)
DGR
Bewegingsonderwijs
Teamcoördinator leerlingzaken
Haan-Pekelder, R. de (mw)
DHN
Diensten & producten
Coördinator schoolondersteuningsteam
Hakkert-ter Steege, J. (mw)
HAL
Nederlands
Hallink, G.J. (dhr)
HAL
Wiskunde
Hammer-de Vos, H.J. (mw)
HAM
Mens & beroep zw
Economie
Harbers-Nijland, D. (mw)
HBS
Wiskunde
Rekenen
Harmsel-Schippers, J.W. ter (mw)
MTH
Biologie
Heidemann, H. (dhr)
HDM
Duits
Heijink, J. (dhr)
Unitleider Havo en vwo, leerjaar 1 en 2
Held, H. (dhr)
Unitleider havo, leerjaar 3 t/m 5
Hendriks, A.T. (dhr)
HDR
horeca, bakkerij en recreatie
Hermelink-Gimbel, H.A. (mw. drs.)
HML
Biologie
Heuvelman-Pluimers, N.J. (mw)
HVL
Groepsdocent bovenbouw Nederlands
Maatschappijleer
Heuver, C.G.H. (dhr)
HUE
Wiskunde
Technasium
Hiddink, M. (dhr)
HDK
Muziek, culturele kunstzinnige vorming
Hodes, M.J.T. (mw)
HOD
Drama
Hogeman, E.L.H. (mw)
HOG
Duits
Huisman, E.L. (dhr)
HSM
Bewegingsonderwijs
Hulsbergen-Hummel, C. (mw)
HSB
Duits
Hurenkamp, G.B. (dhr. drs.)
HUR
Geschiedenis
Jans, M.J. (mw M.A.)
MJA
Nederlands
Jansen, J. (dhr)
Unitleider vwo, leerjaar 3 t/m 6
Jansen-Rutterkamp, D.B. (mw)
JNS
Engels
Johannes-Catsburg, H.G. (mw)
JOH
Zorg en welzijn
Kamp, J. (dhr)
KAM
Natuurkunde
Scheikunde
Mens & natuur
Kelder, H.C.D. (mw)
KLD
Docent ondersteunend onderwijs
Kempers, A.H. (dhr)
KEM
Techniek
Khachatryan, S. (mw)
KCT
Engels
Kienhuis-Stopel, C.F. (mw)
Decaan gymnasium, atheneum en havo
Klaassen, K.Y. (mw)
KLA
Frans
Wiskunde
Kleijer, W. (dhr)
KLE
Natuurkunde
Klein Spenkelink, H. (mw)
KLS
Groepsdocent pro
Mentor
Klein Willink, H.J. (dhr)
KWI
Bouw, wonen & interieur (schildertechnieken)
Kleinnijenhuis, M. (mw)
KNH
Nederlands
Knoop-Vagevuur, A.J. (mw)
KNP
Biologie
Mens & gezondheid
Koetsier, G.H. (dhr)
KTS
Algemeen vormend onderwijs- ondersteunend onderwijs
Kok, K. (dhr)
Unitleider Vmbo kader (leerjaar 1-4)
Kunst-Ten Hove, B. (mw. M.A.)
EKH
Godsdienst
Kuyper-Kollenaar, M. (mw)
KUY
Biologie
Lammers, H. (dhr)
Unitleider Vmbo tl (leerjaar 1-4)
Landeweerd, E. (mw)
ELA
Aardrijkskunde
Lankamp, J. (mw)
Unitleider Vmbo basis (leerjaar 1-4)
Leeftink-Dijkman, P. (mw)
Leerlingbegeleider pro
Groepsdocent pro
Mentor
Lennips, J. (dhr)
LEN
Biologie
Natuur- en scheikunde
Leerlingbegeleider
Lienden, M. van (mw)
LIE
Dyslexiecoach
Bewegingsonderwijs
Remedial Teacher
Lindenberg, L. van (mw)
LDB
Biologie
Natuurkunde
Natuur-/ scheikunde
Lindhout-Nuis, C. (mw)
Pluspunt
Linthorst, M. (mw)
LTH
Bewegingsonderwijs
Loeper, I. (mw. Ir.)
Directeur vestiging Nijverdal
Loohuis, H. (dhr)
LOO
Mobiliteit & transport
Löwik, P.H.M. (dhr)
LWK
Bouwen
Wonen & interieur
Rekenen
Voorzitter MR
Maatman-Hengstman, M. (mw)
Technisch onderwijsassistent
Maguire, F.M.H. (mw)
MAG
Engels
Makkinga, W.J.L. (dhr)
(06) 53 53 59 46
Vertrouwenspersoon
Nederlands
Begrijpend lezen
Markvoort, L. (dhr)
MKV
Docent koken pro
ATC catering
Meiden-Visch, B.J. van der (mw. drs.)
MDN
Frans
Meijerink, H. (dhr)
MEI
Nederlands
Meijerink-Hekkink, W.E. (mw)
MNK
Rekenen
Wiskunde
Mensink, W.H. (dhr)
MEN
Produceren
Installeren & energie (metaaltechniek)
Merjenburgh-Foppen, A.R. (dhr)
MJB
Maatschappijleer
Maatschappijkunde lwoo bovenbouw
Engels
Ondersteuning en Mentoraat leerjaar 3 Basis
Niekolaas, E. (mw)
NKS
Nederlands, Begrijpend lezen
Nieuwenhuis, M. (dhr)
MNI
Economie
Nieuwenhuis-Huizinga, E.C. (mw)
NIE
Wiskunde
Nijburg, A. (dhr. M.A.)
NYB
Godsdienst
Maatschappijleer
Maatschappijwetenschappen en burgerschap
Nijen Twilhaar, E.C.H.
NTW
Engels
Nijkamp, J. (dhr)
NYK
Bewegingsonderwijs,
Examensecretaris VMBO
Nijland-Velten, J. (mw)
NYL
Engels
Nijs, S. de (dhr)
SDN
Duits
Nijsink, F.J.E.J. (dhr)
NYS
Wiskunde
Examensecretaris
Noort-Velten, L. H. van den (mw)
VDN
Nederlands
Nuis-Bolink, M. (mw)
NUI
Nederlands
Oord, J.J. (dhr)
ORD
Docent ondersteunend onderwijs
Oortmann, K. (mw)
OMN
Scheikunde
Natuur-/scheikunde
Otten, J.W. (dhr)
OTN
Wiskunde
Otter-Buunk, H. (mw. drs.)
OTR
Frans
Oude Vrielink, M. (dhr)
OVR
Aardrijkskunde, mens & maatschappij
Pagée-Windhorst, M. van (mw)
Unitleider Gymnasium, atheneum en havo (leerjaar 1-3)
Pas, D. (dhr)
Manager facilitaire organisatie
Pas, J. (dhr)
PAS
Wiskunde
Pastink, B. (dhr)
PST
Economie, diensten & producten
Maatschappijleer
Pennings, H. (dhr)
PEN
Geschiedenis
Pieper, H.C.B. (dhr)
DPI
Engels
Pijffers, M. (dhr)
PFF
Natuurkunde, diensten & producten
Mens & natuur
Mens & beroep
ICT-coördinator
Poortman, M. (dhr)
PTM
Bewegingsonderwijs
Team coördinator onderbouw basis
Post-Wessels, H.G. (mw)
HPO
Bewegingsonderwijs
Postmus, D. (dhr)
PSM
Nederlands
Puppels, G.J. (dhr)
Unitleider Praktijkonderwijs (leerjaar 1 t/m 6)
Rauhé, R.M. (dhr. ir.)
RAU
Natuurkunde
Roest, H.A. de (dhr)
RST
Kunst-beeldend
Kunst- algemeen
Culturele kunstzinnige vorming
Roetman-Zelhorst, T. (mw. drs.)
ROE
Frans
Rouw-van Brussel, A. (mw)
Decaan vmbo
Locatie Rijssen
Ruiter, W.R. (mw)
RTR
Culturele kunstzinnige vorming
Handvaardigheid
Tekenen
Rutterkamp, G.D.A. (dhr)
Directeur (vestiging Rijssen)
S. Jansen-Berenst (mw)
Manager Facilitaire Organisatie
Sand-Ligtenberg, M.M. (mw)
SAN
Kunst-beeldend
Kunst- algemeen
Culturele kunstzinnige vorming
Sanderman, L. (dhr)
SDM
Wiskunde
Examensecretaris vmbo
Schaik, E.L. van (dhr)
ESK
Natuurkunde
Natuur-/scheikunde 1
Onderzoeken en ontwerpen
Schelfhorst, E.G.A. (dhr)
SLF
Produceren
Installeren & energie (elektrotechniek)
Schellevis-Ponsteen, A.J. (mw)
SVS
Engels
Schilt, C.A. van (mw. M.Sc.)
SCT
Management en organisatie
Schippers, M. (mw)
Technische onderwijsassistent
Scholte, C. (mw)
Technisch onderwijsassistent
Scholten-Egberts, L. (mw)
LSC
Teamcoördinator
Groepsdocent pro
Mentor
Schrooten, G.M.H. (dhr)
SCR
Bouwen, wonen & interieur
Schwarte, L. (mw)
SCW
Bewegingsonderwijs
Slaat, K. (mw)
Orthopedagoog
Slettenhaar, R.E. (dhr)
SLE
Groepsdocent pro
Mentor
Stagebegeleider
Slot-Jaspers, J.G. (mw)
Leerlingbegeleider basis
Mentor
Smalbrugge-van der Kamp, H. (mw)
Mediatheekmedewerker
Smit, G. (dhr)
GSM
(Praktijkinstructeur) produceren
Installeren & energie
Pro-metaaltechniek
Smit, L.G. (mw)
LSM
Zorg & welzijn breed
Teamcoördinator Kader
Smit-Flims, A.J.H. (mw)
ASM
Algemeen vormend onderwijs- ondersteunend onderwijs
Snijders, P.C.L. (dhr. drs.)
SNY
Duits
Remedial teacher
Spenkelink-van Woudenberg, H. (mw)
Assistent facilitaire zaken
Sterken-Bosch, M.J. (mw)
BSH
Geschiedenis
Stolp, C.H.C. (mw)
STO
Drama
Struikenkamp-Wiersma, R. (mw)
STR
Wiskunde
Rekenen
Teesselink, H.A.J. (dhr)
TSL
Docent ondersteunend onderwijs
Timmer, M.B. (dhr. M.Sc.)
MTI
Scheikunde
Tongeren-Miskotte, L.S. van (mw)
TON
Docent ondersteunend onderwijs
Veenstra, B. (dhr)
VNS
Economie & ondernemen
Veerman, G. J. (dhr)
Leerlingbegeleider
Bewegingsonderwijs
Verhoef-Dekker, H.H. (mw)
VHF
Zorg & welzijn
Vermeulen, M. (dhr)
Mediathecaris
Vernhout-ter Maat, R. (mw)
VTM
Algemeen vormend onderwijs- ondersteunend onderwijs
Versteege, A. (dhr)
VSG
Economie
Viet, E.M. (dhr)
VIE
Economie
Visser, M. (dhr)
VIS
Aardrijkskunde
Vrugteveen, A. (mw)
Mediatheekmedewerker
Waal, E.W.A. (mw)
EWA
Groepsdocent pro
Mentor
Stagebegeleider
Teamcoördinator
Wansink-Pluimers, G.J.H. (mw)
WAN
Zorg & welzijn
Verzorging
Wassink, H.M. (mw)
MWA
Nederlands
Wassink, H.M. (mw)
MWA
Nederlands
Wassink, J. (dhr)
JWS
Beeldende vorming (hava, te, textiel)
Mode & design
Culturele en kunstzinnige vorming
Wessels, F.J. (dhr)
WSL
Maatschappijleer
Wierbos, D. (dhr)
WRB
Mens & beroep
Economie
Wieringa, F.H. (dhr)
WIE
Bewegingsonderwijs
Wold, C. (mw)
Unitleider Vmbo Basis, Kader en TL onderbouw
Wolf, K.C. van der (dhr. drs.)
WLF
Nederlands
Yacob, T. (dhr)
Assistent facilitaire zaken
Zuthem, T. van (mw)
ZTM
Beeldende vorming
Handvaardigheid
Textiele werkvormen
Culturele en kunstzinnige vorming
Zwarteveen, T. (mw)
TZV
Engels